Історія школи

      Дитяча музична школа № 27 була заснована на базі ДМШ № 3 Музично-Хорового товариства у 1973 році.

      Але історія нашого закладу навіть дещо глибше. З 1966 року ми існували як "Дитячі музичні класи № 3”, якими керувала старший викладач Соловйова Ірина Аполлонівна, а коли з”явилась посада директора й назва ДМШ № 3 у 1968 р., то на це місце був обраний колективом Ронжин Валерій Леонідович, член спілки композиторів України. Валерій Леонідович з того року і по теперешній час успішно займає цю посаду. Під його керівництвом школа досягла чималих успіхів.

      У другій половині 70-х років ДМШ № 27 розташовувалась у 4-х середніх школах №№ 47,80,84 та 89 (84-базова). В них велась значна шефська робота, як це: концерти, лекції, ставились навіть дитячі опери, як то: “Коза-дереза” М. Лисенко, “Муха-цокотуха” А. Красєва, “Ріпка” О. Голещанова, “Новорічна ялинка” О. Філіпенко. Все це робилось для того, щоб залучити дітей до музики. У нашій музичній школі було багато різних учнівських ансамблів: унісони скрипалів, ансамблі гітаристів, баяністів, різні дуети. Існував навіть камерний оркестр викладачів (керівник Ронжин В.Л.). В історію школи ввійшли завідуючі відділами, талановиті викладачі: Карданова Г.А., Коваленко В.В., Нагурна Є.Л., Арзон М.Ш. Викладач Єзерська Т. М. випустила книгу - методику викладання гри на скрипці для молодших учнів у початковий період. Викладач-методист Вовк В.М. і зараз періодично випускає методичні посібники гри на гітарі. Відомою у місті була викладач по класу домри Каліхман М.Й. Від тих часів (та й досі) в школі працює Заслужений діяч мистецтв України,композитор Годзяцький Віталій, який організував і керує камерним оркестром учнів.

  

      Ці славні традиції були підхоплені молодим поколінням викладачів. Школа пишається своїми спеціалістами! Особливо великих успіхів великі досягла завідуюча відділом струнно-смичкових інструментів, старший викладач Кейріс Р.А. Її струнний квартет з флейтою є гордістю та окрасою школи. Провідні викладачі відділу фортепіаноно - це Малишева Л., Назарова В.П., Іванова О.В. Викладач Корпан І.Ю. (з цього ж відділу) займає зі своїми учнями призові місця на конкурсах навіть за кордоном у Венгрії, Австрії, Франції... Прекрасною знахідкою для школи стала викладач Рязанова О.В. на посаді заступника директора по навчальній частині. Професійно, аккуратно та вміло керує відділом народних інструментів старший викладач Кравець А.О. З'явились талановиті концертмейстери, як то: Прево Н.Я., Рашевська Н.П., Іванова О.В., Рязанова О.В. Наші учні та викладачі постійно виступають у концертах Дитячої філармонії, іноді по 2-3 номери за концерт. Багато наших випускників є студентами КМУ ім.Р.М.Глієра та НМАУ ім.П.І.Чайковського. Ряд учнів одержали премію Голови Київської міської держ-адміністрації. Цією ж адміністрацією, а також відділом культури Печерського району нагороджені грамотами, цінними подарунками за високі показники у роботі викладачі ДМШ № 27. У школі 430 учнів і 70 викладачів.

     В 2016 році відбулася зміна керівництва школи. Від вересня весь колектив знаходиться у вправних, досвідчених та професійних руках Рязанової Ольги Валеріївни (директор) та Чернеги Ірини Володимирівни (завуч).

      Ми не зупиняємось на своєму творчому шляху! Постійно знаходимось у творчому пошуку!

Запрошуємо переглянути телевізійний сюжет про ДМШ №27

Він досить старий, але водночас душевний

Основне приміщення

 

ФІЛІЯ №1
СШ №89, вул. Рибальська, 4

 

ФІЛІЯ №2
СШ №84, бульвар Лесі Українки, 32-а

ФІЛІЯ №3
СШ №80, бульвар Дружби народів, 12-б

Контакти

Основне приміщення:

01133, Київ, бульвар Л. Українки, 29

Директор (телефон-факс)

+38(044)284-64-25

Черговий

+38(044)284-68-77

Заступник директора

+38(044)285-34-91

2023  музыка