Відділ духових інструментів

      Духовий відділ складається з викладачів, які мають вищу музичну освіту, а також являються лауреатами міжнародних та всеукраїнських конкурсів, як виконавці-солісти. Окрім педагогічної діяльності грають в різних колективах: оркестрах та ансамблях, а також приймають участь у різних концертах для юних музикантів. За останні роки, завдяки наполеглевій праці викладачів, учні відділу стали лауреатами престижних конкурсів та фестивалів. На духовому відділі є такі музичні інструменти: флейта, флейта-пікколо, блок-флейта Савельєва О.О.; гобой- Біла Я.І., кларнет,саксофон - Демянчук А.О. та Пашинський Д. , труба,фагот - Гордик А.С., кларнет-Маєвський О.М., завдяки цьому духовий відділ має багато різних за складом ансамблів.
      В Києві гобой викладається тільки в трьох школах, включно в нашій, а також школа забезпечує своїми інструментами. Викладач Біла Я.І. виробляє трості і учні не стикаються з проблемою у придбанні тростей. Викладач Яна Біла закінчила Полтавське музичне училище та НМАУ ім. П.І.Чайковського.

      Викладач Савельєва О.О. навчалася у ДМШ№27 по класу флейти, скрипки та ф-но, закінчила КССМШ ім. М.В. Лисенко з червоним дипломом та вступила до НМАУ ім. П.І.Чайковського, де отримала освітньо-кваліфікаційний ступінь магістра у 2014 році. За час навчання стала лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, як солістка та як учасниця ансамблів. Як музикант, приймає участь в ряді телевізійних проектів, а також грає у симфонічному оркестрі «Колегіум – Київ».
      Викладач Гордик А.С. закінчив Чернігівське училище по класу труби та НМАУ ім. П.І.Чайковського по класу фаготу. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, як артист оркестра гастролює по різним странам Европи.
      Викладач Пашинський Д. закінчив Київську десятирічку та НМАУ ім. П.І.Чайковського з червоним дипломом та отримав ступінь магістра. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Учасник ансамблю сучасної музики Nostri Temporis та естрадно-симфонічного оркестру. Окрім педагогічної та виконавської діяльності ще налаштовує роялі.
     Викладач Демянчук А.О. закінчив Чернігівське училище та НМАУ ім. П.І.Чайковського, отримав ступінь магістра. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Артист оркестра ГУ МВС Украіни.

Савельєва Олександра Олександрівна – завідуюча відділом, викладач флейти другої категорії
   Дем'янчук Антон Олександрович – викладач кларнета та саксофона, «спеціаліст»
   Гордик Артем Сергійович – викладач труби та блок-флейти другої категорії
    Біла Яніна Іванівна – викладач гобоя другої категорії
    Пашинський Дмитро Вікторовичвикладач кларнета та саксофона, «спеціаліст»
   
   

 

Основне приміщення

ФІЛІЯ №1
СШ №89, вул. Рибальська, 4

 

ФІЛІЯ №2
СШ №84, бульвар Лесі Українки, 32-а

ФІЛІЯ №3
СШ №80, бульвар Дружби народів, 12-б

Контакти

Основне приміщення:

01133, Київ, бульвар Л. Українки, 29

Директор (телефон-факс)

+38(044)284-64-25

Черговий

+38(044)284-68-77

Заступник директора

+38(044)285-34-91

2023  музыка